Sigara tüketimi, genç yaşlı demeden milyonlarca insanın bağımlısı olduğu bir madde haline geldi. Bizler sigara kullanarak her gün akciğerlerimizi dumanla doldurmaya devam ederken, sigara şirketleri milyarlarca lira kazanmaya devam ediyor. Sigara bağımlısı olan kişilerin bildiğiniz gibi belirli bir süre sonra ciddi sağlık problemleri ortaya çıkmaktadır. Bu problemler ciddi ilaç tedavileri ile azaltılmaya çalışılmakta ve zorlu dönemler geçirilmektedir. Sigara tüketimi kişinin sadece kendisini değil, çevresini de etkiler. Bu gibi durumlara çözüm olarak datça macunu dediğimiz doğal karışım üretilmiştir. Etkisini çok kısa süre de göstererek sigara kullanan kişilerin derdine derman olmayı başarmıştır.  

     Bu doğal ürünün içerisin de datça acıbadem ezmesi, kaynatılmış meyan kökü ve doğal kavruk lavanta çiçeklerinden elde edilen saf bal bulunmaktadır. İçerisinde bulunan bu doğal maddeler etkisini hızlandırmaya yarıyor. En büyük tercih edilme sebeplerinden biri de kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Datça Macunu, sabah erken saatler de ve akşam olmak üzere yemeklerden 15 dakika kadar önce kullanılmalıdır. Bu karışım, akciğerlerinizi temizleyerek daha rahat nefes almanızı sağlar. Akciğerleri %90 oranında temizleyen bu mucizevi macun, kimyasal barındırmadığı için kullanıcıların büyük ilgisini çekmektedir. Bir nevi akciğer detoksu sağlayan datça macununu hızlı bir şekilde sipariş vererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

     Yapılan araştırmalar sonucunda herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. %90 gibi büyük başarı grafiği çizen bu ürün ile daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak artık çok kolay. Kullanmaya başladıktan sonra 1 hafta öksürme durumu yaşayabilirsiniz. Akciğerlerdeki zararlı maddeleri (balgam gibi) dışarıya attığı için bu durum yaşanabilmektedir. Datça macunu ile akciğerler ve mukus gibi zararlı maddeler kolayca temizlenir. Böylelikle kanser, solunum yetmezliği, karaciğer yetmezliği, damar tıkanıklığı ve kan hastalıkları gibi birçok hastalıktan korunmuş olursunuz. Ayrıca nefes açıcı özelliği de bulunmaktadır. Günde 2 kez kullanmanız etkisini görebilmek için yeterli olacaktır. Arada ki zaman farkının minimum 8 saat olmasına dikkat edilmelidir. Macunu kullandıktan sonra sıcak çay tüketimi tavsiye edilmektedir. Datça macununu sabah ve akşam olmak kaydı ile 1 tatlı kaşığı olarak rahatlıkla tüketebilirsiniz.